GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4914742
nr 491 4742
Figurin
Lisa Larson (f. 1931) "Pelle", höjd: 20 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 oktober 2007
kl 16:05:45
200 kr
150 kr